17.01.2020, П'ятниця, 23:39

USD 24.0000

RUB 0.3800

EUR 26.7000

Київ

+17°
C

Новини »

Повідомлення про помилку

Notice: Undefined offset: 0 в main_preprocess_views_view_fields() (рядок 174 із /var/www/html/regionews.ua/web/sites/all/themes/main/template.php).

Регіональні новини »

Відео »

Фотоподія »

За мітингами ХБК стоїть Рибачок та його інтереси?

18 квітня 2013

Протягом трьох тижнів кожного дня можна бачити людей на площі Свободи, які вимагають від Херсонської облдержадміністрації погашення боргів як працівникам ВАТ «ХБК». Постає питання хто ж є дійсним організатором начебто протесту, хто ж так «піклується» про людей? Про це пишуть Херсонські новини.

Щоб отримати відповідь, необхідно заглянути в роботу ВАТ «ХБК» в період з серпня 2002р. по квітень 2004 р. В той час головою правління ВАТ «ХБК» був Рибачок Сергій Анатолійович.

Наслідком керування Рибачка С.А. є зобов’язання ВАТ «ХБК» за рішенням від Одеського апеляційного господарського суду 20.03.2012р. повернути Товариству з обмеженою відповідальністю «Нумеріко» векселя, в яких значиться загальна сума боргів 80 мільйонів 827 тисяч 331 гривня. Тільки от вартість самих векселів дорівнює вартості паперу, на яких вони надруковані.

ТОВ «Нумеріко» на цей час підконтрольне Рибачку С.А., а тому він намагається у будь-який спосіб дорватись до печатки ВАТ «ХБК» щоб перевести нульову вартість векселів у мільйони гривень.

24 липня 20012р. одразу після судового засідання в господарському суді Херсонської області Рибачок С.А. заявив : «Я пішов писати план санації ВАТ «ХБК». Але після цього він пропав і з керуючим санацією Марченко С.О. не зв’язувався.

Через декілька тижнів на прохання керуючого санацією зустріч з Рибачком С.А. таки відбулась, а взагалі таких зустрічей було три. На питання керуючого санацією Марченка в чому ж полягає план санації Рибачок С.О. не моргнувши оком заявив : «А ви мені передайте в оренду першу фабрику в рахунок боргу перед «Нумеріко», тобто в рахунок неіснуючого боргу.

На питання ж про погашення заборгованості по заробітній платі, Рибачок С.А. також спокійно заявив, що якщо йому довірять покерувати на ХБК, то половина працівників відмовиться від заборгованості, а іншій половині зарплату виплатять не грошима, а крупами, консервами та іншими продуктами харчування.

При бесіді щодо погашення в такий спосіб боргів по зарплаті була присутня і голова профспілки Фальченко Л.С., яка повністю підтримала пропозиції Рибачка С.А. Саме в такий спосіб виплачувалась зарплата в 2002-2004роках на ВАТ «ХБК», про що працівники скаржились до різних інстанцій.

Природньо, що керуючий санацією Марченко С.О. не погодився з таким «планом» Рибачка.

До речі, крім погашення зарплати у безгрошовій формі, голова правління ВАТ «ХБК» Рибачок С.А. «забув» нарахувати та виплатити працівникам належні виплати відповідно до встановленого в країни мінімального рівня заробітної плати. З 2008 року працівники ХБК почали звертатись до судів щоб їм перерахували належні виплати та компенсації. Цілком законі вимоги працівників суди своїми рішеннями задовольняли, і з вимогами виплати цих боргів люди приходять на площу Свободи.

До чого тут бажання Рибачка С.А. хоч на один день отримати в керування печатку ХБК до протестів на площі Свободи. Відповідь постає якщо поглянути хто керує протестувальниками - Фальченко Любов Семенівна, яка працює заступником директора ТОВ «Амалтея», та Маменко Віктор Іванович, який працює головою профспілки працівників ТОВ «Амалтея». Власником та керівником ТОВ «Амалтея» є Рибачок Сергій Анатолійович. Невже в самому ТОВ «Амалтея» все гаразд з розрахунками з працівниками. На жаль ні. В деякі періоди директор Рибачок також нараховував зарплату своїм працівникам нижче встановленого мінімуму, а в кінці 2012року від працівників «Амалтеї» я чув про виплати зарплати цукром. Так чому ж заступник директора Фальченко Л.С. та голова профспілки Маменко В.І. не проявляють турботу про своїх нинішніх співробітників?